wtorek, 11 czerwca 2013

Teoria Księcia z Bajki.

Wiadomo, że Fiona wzgardziła swym Księciem z Bajki, jednak okolicznością łagodzącą był ślub z innym. Dla nas jednak nie ma okoliczności łagodzących. 

Źródło: http://images.wikia.com


Już wyjaśniam.

Jest sobie piękny słoneczny poranek (nie jak teraz, kiedy pada jak wściekłe, ale w bliżej nieokreślonej przyszłości), kobieta wstaje i przygotowuje posiłek. Nagle okazuje się, że zabrakło mleka do kawy. Niewiele myśląc, zarzuca na rozwleczoną piżamę bluzę/kurtkę, zakłada klapki i leci do osiedlowego po brakujący artykuł.
Jest nieumalowana, rozczochrana, ma błędny jeszcze wzrok, piżamę w króliczki i generalnie wygląda tak, jak kobieta wygląda zazwyczaj w leniwy poranek, w który nie planowała wyjścia z domu jeszcze przez długie godziny.
W duchu modli się, by nikogo nie spotkać na swej drodze. O ironio, ZAWSZE wtedy trafia na zabójczo przystojnego mężczyznę, którego najchętniej zmierzyłaby chłodnym wzrokiem, jednocześnie uśmiechając się przyzwalająco i koniec końców łaskawie zgodziłaby się podzielić z nim swym numerem telefonu....
Ale niestety. Jej wygląd absolutnie nie pozwala na owe zachowanie, więc jedyne co pozostaje to zarumienić się, uciec wzrokiem i schronić się w sklepie, odprowadzając stamtąd bolesnym wzrokiem Zabójczego.

Jest to całkowicie potwierdzona teoria, że im gorzej się wygląda tym częściej spotyka się kogoś, kto nam się podoba. 
Stąd mój apel do kobiet - nie wychodźcie z domu w dresie (chyba że idziecie biegać), crocsach, z tłustymi włosami czy w nieświeżych ubraniach. Są pewne sytuacje, kiedy jest Ci obojętnym Twój wygląd, ale wbrew pozorom, takie podejście działa tylko gorzej na samopoczucie! Filmowa zasada, żeby wyglądać perfekcyjnie, gdy właśnie rzucił Cię facet się sprawdza! :-)

P.S. Właśnie zdałam sobie sprawę, że Prince Charming z "Shreka" wygląda jak animowana wersja Jaimiego z "Gry o Tron"... Przypadek? Nie sądzę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Template by BloggerCandy.com