wtorek, 18 czerwca 2013

Do It For Yourself!

Hurra, hurra! Pierwszy projekt na tym blogu, wokół którego krążyły moje myśli od dość dawna, ale nie były sprecyzowane, że to właśnie ma być w takiej formie.

O co właściwie chodzi?

DIFY jest projektem w zasadzie bezterminowym, bo sami ustalamy, ile chcemy go realizować. Jest dla każdego, kto czuje da mu to motywację do... no właśnie, do czego.
Uczestnicy DIFY robią coś dla swojego stylu raz w tygodniu. Jest to szeroko rozumiane pojęcie, bo może to być zdobycie się na odwagę, aby wyjść w kapeluszu do ludzi, może to być kupienie bluzki w totalnie nieswoim kolorze, w którym jednak jest nam do twarzy, może to być eksperyment z mocną szminką na dzień, obcięcie spodni i zrobienie z nich głównej gwiazdy naszej garderoby... Możliwości są wielkie, chodzi tylko o rozwój swojego stylu!Ja także będę robiła coś dla swojego stylu i będę efekty umieszczała na blogu w każdy wtorek, pojawią się także zdjęcia, a Wy możecie dzielić się swoimi osiągnięciami w komentarzach, swoich blogach oraz na Facebooku.

Zasady przystąpienia:
1. Opublikuj na portalu społecznościowym link do owej notki lub do wydarzenia na Facebooku.
2. Co tydzień opisuj swoje dokonanie, w komentarzach moich notek lub na portalu społecznościowym, na swoim blogu (może być częścią innej notki) z podaniem linku do projektu DIFY lub z powyższym obrazkiem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Template by BloggerCandy.com